Odwiedziło nas

Dziś52
W tym tygodniu831
Od otwarcia strony595091

 
 
 
Uwierz w siebie
  
 

              Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Charsznicy z końcem roku kończy realizację projektu pt: "Uwierz w siebie", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach podziałania 7.1.1 PO KL.

              Projekt, który rozpoczął się w lutym 2009r. trwał 11 miesięcy i objął wsparciem 26 Beneficjentów Ostatecznych; 6 objętych kontraktami socjalnymi i 20 zrekrutowanych do PALa.

              W ramach kontraktów socjalnych BO skorzystali z dokształcania przedmaturalnego, wsparcia psychologicznego oraz doradcy zawodowego; ponadto rodziny, których dzieci objęto wsparciem otrzymały pomoc finansową w postaci zasiłków.

            Beneficjenci, którzy brali udział w Programie Aktywności Lokalnej mieli możliwość skorzystać z doradztwa specjalistów: psychologa i doradcy zawodowego, a ich dzieci mogły wyjechać na wycieczkę 3- dniową w góry.

            W ramach działań środowiskowych zorganizowano wycieczkę w góry oraz Dzień Dziecka. Ponadto finansowano funkcjonowanie Centrum Aktywności Lokalnej w Tczycy.

           W latach 2010 – 2012 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Charsznicy zamierza przystąpić do kontynuacji realizacji projektu.

 

 
 

© 2019 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys