Odwiedziło nas

Dzi¶16
W tym tygodniu520
Od otwarcia strony541934

 
 
 
Składy komisji wyborczych w WS 2010
     W tym artykule prezentujemy Państwu wykaz członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorz±dowych 2010. Informacja zaczerpnięta ze strony Urzędu Gminy

 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W MIECHOWIE – CHARSZNICY
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIECHOWIE CHARSZNICY, ul. Szkolna 14, 

LP.
 Imię i nazwisko
 1. STRYCHARZ Anna
 2. SZYMONIAK Małgorzata
 3. WĘGLARZ Daria
 4. DYMON Dorota
 5. NIEWIARA Marcin
 6. PODSIADŁO Marcin
 7. GRZYWNOWICZ Adam
 8. JANISZEWSKA Ewa
 9. BUGAJ Grażyna
  
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
W MIECHOWIE – CHARSZNICY
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIECHOWIE CHARSZNICY,
ul. Szkolna 14, 32-250 Charsznica.
 1. BALEC  Renata
 2. PALKA  Agata
 3. KOSTECKA  Anna
 4. BUGAJ  Dariusz
 5. DUDEK Anna
 6. KACZYŃSKA Halina
 7. JĘDRZEJCZYK Anna
 8. MICYK Izabela
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W SWOJCZANACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W SWOJCZANACH
 1. ADAMUS Agnieszka
 2. PAŁKA Anna
 3. JEDYNAK Jerzy
 4. KAŁWA-GARUS Katarzyna
 5. KRUSZEC Arkadiusz
 6. WRZESIEŃ Urszula
 7. KUREK Krystyna
 8. SROGA Agnieszka
 9. CIEPAŁA Agata
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W TCZYCY
Remiza OSP W TCZYCY, 32-250 CHARSZNICA
 1. LUBOMIRSKA Barbara
 2. BŁAUT Maria
 3. KWIECIEŃ Emilian
 4. BARCZYK Piotr
 5. KASPRZYK Kamil
 6. KACZYŃSKI Marcin
 7. ZIEMSKA Kinga
 8. MENTAL Urszula
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W POGWIZDOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W POGWIZDOWIE
 1. ŻABA Jerzy
 2. WIDACHA Marta
 3. KWIECIEŃ Mateusz
 4. KONIECZNA Ewa
 5. DŁUBACZ Daria
 6. KANIA Aneta
 7. ZIEMSKA Anna
 8. GRZEBIEŃ Małgorzata
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W UNIEJOWIE KOLONII
REMIZA OSP W UNIEJOWIE KOLONII
 1. KAPUŁA  Beata
 2. CZARNECKI Adam
 3. CHAC Artur
 4. KRUSZEC Urszula
 5. KUCHTA Lidia
 6. DUDEK Agnieszka
 7. KANIA Tomasz
 8. ZARĘBA  Tomasz
 9. KOPEĆ Bożena
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W PODLESICACH
BUDYNEK GMINNY W PODLESICACH,
 1. JANKOWSKA Anna
 2. SZEWCZYK Renata
 3. IMIOŁEK Adrian
 4. MIREK Edyta
 5. STEMPEL Mateusz
 6. BARAN Ewa
 7. JANISZEWSKI Patryk
 8. KUPCZYK Monika
 
 OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 w MIECHOWIE CHARSZNICY
Dom Pomocy Społecznej Caritas ul. Młyńska 2
 1. STOCHEL Jadwiga
 2. SIERMANTOWSKA Barbara
 3. BŁAUT Bartłomiej
 4. MICHALSKA Anna
 5. BRUSTMAN Weronika
 6. OLEKSY Ewa
 7. WĘGLARZ Ewa
 
 


© 2017 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys