Odwiedziło nas

Dziś16
W tym tygodniu520
Od otwarcia strony541934

 
 
 
Wyniki Wyborów do Rady Powiatu - Podziękowania
             Prezentujemy szczegółowe wyniki wyborów do Rady Gminy z naszego okręgu.Wytłuszczonym drukiem zaznaczone są osoby, które uzyskały mandat radnego.
 Podziękowanie KWW ,,Ziemia Miechowska "

           Szanowni Państwo,chciałem serdecznie podziękować moim wyborcom za okazane zaufanie, życzliwość oraz gest dobrej woli,które przywiodły Państwa do urn wyborczych i skłoniły do oddania głosu na mnie oraz pozostałych kandydatów.To nie jest wynik na miarę naszych marzeń, ale dający nadzieję na przyszłość. Jeszcze raz dziękuję z głębi serca wszystkim osobom, które zdecydowały się nam zaufać. Zrobimy wszystko, aby nie zawieść zaufania i okazać się godnymi oddanego głosu.

KANDYDAT MAREK GĘBOSZ
 

          Szanowni Państwo! Pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych 21 listopada 2010 roku , szczególnie zaś dziękuję za oddanie głosu na mnie i kandydatów z KW Polskie Stronnictwo Ludowe. Obiecuję, że będę się starać nie zawieść Państwa zaufania, zaś moje obowiązki będę zawsze starał się wykonywać sumiennie, mając na uwadze przede wszystkim dobro mieszkańców.

         Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć  najserdeczniejsze życzenia.Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciółoraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. 

z poważaniem

Mariusz Wolny

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów oddanych na kandydata
1Komsta Stanisław Józef 51Czaple Wielkie 187
2Mucha Henryk 63Chodów 51
3Kwiecień Grzegorz Piotr 38Chodów 70
4Stochel Kazimierz Zdzisław 65Przybysławice 54
5Moskwa Aleksandra Marta 32Jelcza 58
6Pietrzyk Stanisław Henryk 60Ciszowice 89
7Sokół Dariusz Damian 22Miechów-Charsznica 25
8Rolka Aneta Barbara 26Buk 21
9Nowicka Małgorzata Iwona             48Szreniawa 20
10Pająk Dariusz 31Miechów-Charsznica 16

 Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów ddanych na kandydata
1Nowak Stefan Antoni 71Przybysławice 172
2Banach Mieczysław Maciej 58Ciszowice 127
3Ciepielak Marta 47Uniejów-Rędziny 64
4Micek Jan 57Cieplice 52
5Wolny Mariusz Andrzej 45Dąbrowiec 362
6Samek Robert Wojciech 46Rzeżuśnia 45
7Popiel Marcin 33Swojczany 56
8Grzanka Agnieszka Katarzyna       28Zawadka 39
9Sobczyk Marcin 28Miechów-Charsznica 47
10Pacia Piotr Jacek 43Wierzbie 173

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania, poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata
1Gumula Andrzej Teodor                   54Szarkówka  35
2Karczewska Janina 53Tczyca 37
3Sobota Krzysztof 48Miechów-Charsznica 149

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów oddanych na kandydata
1Słaboń Jan Antoni 58Gołcza 228
2Niewiara Jan Zbigniew 47Jelcza 107
3Maj Rafał Andrzej 36Chodów 24
4Flak Krzysztof 42Gołcza 13
5Mucha Zofia 59Miechów-Charsznica 23
6Książek Krzysztof Aleksander        49Miechów 42
7Kyzioł Zygmunt 63Kamienica 21
8Kościak Tadeusz Marian 72Uniejów Rędziny 10
9Jurek Halina Stanisława        
49Witowice 55

 

 Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDÓW

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów oddanych na kandydata
1Orłowska Maria 57Gołcza 365
2Dróżdż Mirosław Antoni 35Gołcza 393
3Kopeć-Mikuła Jolanta Maria 48Miechów-Charsznica 33
4Michalski Rafał Mariusz 34Buk 111
5Pałka Wacław 52Swojczany 50
6Golda Robert 46Przybysławice 109
7Michalski Jan Marian 54Miechów-Charsznica 22
8Kwieciński Przemysław Bartłomiej 32Czaple Wielkie 142
9Piekaj Adam Andrzej 48Chodów 47
10Dudek Ewa Helena 38Wysocice 70

 Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNY REGION MIECHOWSKI

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów oddanych na kandydata
1Pietrzyk Stanisław Jacek 53Miechów-Charsznica 310
2Dudek Jerzy Mieczysław 55Maków 54
3Pałka Andrzej 58Miechów-Charsznica 19
4Wąwoźna Magdalena Joanna        36Miechów-Charsznica 53
5Stachowicz Tomasz 28Jelcza 45
6Pardała Zbigniew Tadeusz 55Rzeżuśnia 37
7Kucypera Maria Teresa 63Uniejów-Rędziny 29
8Strug Barbara Anna 60Szreniawa 15
9Żaba Maria Henryka 50Ulina Wielka 30
10Kucharski Marcin Zbigniew 34Przybysławice 9

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIEMIA MIECHOWSKA"

Nr na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania Liczba głosów oddanych na kandydata
1Wojciechowicz Ewa Barbara  58Szreniawa 258
2Kozioł Zenon Henryk 57Charsznica 86
3Idzik Tomasz Jan 31Rzeżuśnia 48
4Rogowski Tomasz Zygmunt 33Miechów-Charsznica 67
5Radłowska Iwona 32Żarnowica 31
6Kowalczyk Piotr 53Witowice 51
7Zawłocki Jacek Maciej 26Gołcza 39
8Wójcik Jarosław Stanisław 44Uniejów-Rędziny 24
9Kubik Marcin Marek 34Ulina Wielka 32
10Gębosz Marek Stanisław 48Miechów-Charsznica 178

 Dane ze strony PKW

 

 
 


© 2017 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys