Odwiedziło nas

Dzi¶25
W tym tygodniu1045
Od otwarcia strony714518

 
 
 
¦DS Karaoke - Olkusz 2015
  10 wrze¶nia 2015 roku w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu odbył się VIII Małopolski Konkurs Karaoke ¦rodowiskowych Domów Samopomocy.Na scenie swoje umiejętno¶ci wokalne zaprezentowało 47 uczestników z ¦DS z województwa małopolskiego. Wokali¶ci przygotowuj± się do występu przez wiele miesięcy i nie ukrywaj±, że jest to dla nich jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.
Z minirecitalem wyst±piła młoda i bardzo utalentowana artystka z Sekcji Wokalnej Miejskiego O¶rodka Kultury w Bukownie Aleksandra Duda. Potem scena należała już tylko do tegorocznych uczestników, którzy zostali podzieleni na dwie kategorie, w zależno¶ci od rodzaju niepełnosprawno¶ci. ¦DS w Jelczy reprezentowali: pan Konrad Kłeczek, pan Jacek Siejka oraz pan Roman Uchto.

Jury oceniaj±c dobór repertuaru, poziom warsztatu muzycznego, tempo, dynamikę, intonację, rytmikę, ogólny wyraz artystyczny (pomysłowo¶ć i prezentacja) musiało wskazać zwycięzców.
Oto oni:
I miejsca w swoich grupach zajęły: Anna Janas z Dziennego O¶rodka Wsparcia w Gorlicach oraz Katarzyna Lewandowska – ¦DS Olkusz.
II miejsca: Waldemar Nowak z ¦DS Miechów oraz Paweł Kruszak – ¦DS Kolbark.
III miejsca: Mateusz Bochnia z Dziennego O¶rodka Wsparcia w Gorlicach oraz Adam Baran – SD¦ Satry S±cz.
Wyróżnienia: Grażyna Noga – ¦DS Wolbrom, Karolina Kostilek – ¦DS Zbyszyce, Bogusław Sobanik – ¦DS O¶więcim.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nam uda się zdobyć jedno z zaszczytnych miejsc.
 
 
 
 
 
 
 
   
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys