Odwiedziło nas

Dzi¶10
W tym tygodniu1030
Od otwarcia strony714503

 
 
 
¦DS - Wigilia
 
W dniu 17.12.2015r. w ¦rodowiskowym Domu Samopomocy w Jelczy zostało zorganizowane spotkanie Wigilijne. Udział w nim wzięli Uczestnicy ¦DS kadra pracowników oraz zaproszeni go¶cie: Wójt Gminy Charsznica pan Jan Żebrak oraz kierownik GOPS w Charsznicy pani Małgorzata Grzebień. Po złożeniu sobie życzeń  uczestnicy jak i przybyli go¶cie spożyli wspólnie Wieczerze Wigilijn±. 

Podano takie potrawy jak: barszcz z uszkami, ziemniaki z ryb± i surówk±, kluski z makiem, a na przek±skę tradycyjne ¶ledziki oraz ciasto. Do popicia został podany kompot z suszonych owoców.
Nasza grupa teatralna pod kierownictwem instruktora pani Anny Soczówki zaprezentowała pełne wzruszeń przedstawienie jasełkowe.
Uczestnikom zostały wręczone dyplomy z podziękowaniem za kolejny rok wspólnych działań terapeutyczno-rehabilitacyjnych oraz  paczki w¶ród których znalazły się przydatne artykuły żywno¶ciowe.
Ksi±dz probosz Parafii w Tczycy z błogosławieństwem Bożym oraz dobrym słowem odwiedził nas w dniu 18.12.2015r. Uczestnicy skorzystali z sakramentu spowiedzi oraz namaszczenia chorych.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

 
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys