Odwiedziło nas

Dziś18
W tym tygodniu1038
Od otwarcia strony714511

 
 
 
ŚDS - IV Piknik Rodzinny
16 czerwca 2016r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jelczy odbył się IV Piknik Rodzinny. Impreza rozpoczęła się wystąpieniem pani kierownik Beatay Kaczyńskiej, która na wstępie przywitała przybyłych gości: Jana Żebraka Wójta Gminy w Charsznicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Tczycy, Uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Zespołu Szkół w Tczycy wraz z opiekunami rodziny naszych Uczestników oraz zaprzyjaźnionych z naszym Domem pana Józefa Maja i pana Henryka Bogusza. Dzięki uprzejmości dyrektora GOK w Charsznicy mogliśmy liczyć na profesjonalne nagłośnienie podczas Pikniku.
 Imprezę rozpoczął występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Tczycy. Następnie swój repertuar zaprezentowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz uczniowie z Gimnazjum. Nasi Uczestnicy zaśpiewali przygotowaną na tą okazję piosenkę pt.” Tu jest moje miejsce”.  Po części artystycznej wszyscy spożyliśmy ciepły posiłek aby nabrać sił do dalszego biesiadowania. Przygrywający na akordeonie pan Henryk Bogusz wraz z panem Józefem Majem wprowadzili wszystkich w wesoły i radosny nastrój.
Wszystkim gościom dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję że za rok znów się spotkamy w jeszcze większym gronie.
Beata Kaczyńska
 

 
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys