Odwiedziło nas

Dzi¶155
W tym tygodniu909
Od otwarcia strony591191

 
 
 
¦DS - IV Piknik Rodzinny
16 czerwca 2016r. w ¦rodowiskowym Domu Samopomocy w Jelczy odbył się IV Piknik Rodzinny. Impreza rozpoczęła się wyst±pieniem pani kierownik Beatay Kaczyńskiej, która na wstępie przywitała przybyłych go¶ci: Jana Żebraka Wójta Gminy w Charsznicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Tczycy, Uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Zespołu Szkół w Tczycy wraz z opiekunami rodziny naszych Uczestników oraz zaprzyjaĽnionych z naszym Domem pana Józefa Maja i pana Henryka Bogusza. Dzięki uprzejmo¶ci dyrektora GOK w Charsznicy mogli¶my liczyć na profesjonalne nagło¶nienie podczas Pikniku.
 Imprezę rozpocz±ł występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Tczycy. Następnie swój repertuar zaprezentowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz uczniowie z Gimnazjum. Nasi Uczestnicy za¶piewali przygotowan± na t± okazję piosenkę pt.” Tu jest moje miejsce”.  Po czę¶ci artystycznej wszyscy spożyli¶my ciepły posiłek aby nabrać sił do dalszego biesiadowania. Przygrywaj±cy na akordeonie pan Henryk Bogusz wraz z panem Józefem Majem wprowadzili wszystkich w wesoły i radosny nastrój.
Wszystkim go¶ciom dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję że za rok znów się spotkamy w jeszcze większym gronie.
Beata Kaczyńska
 

 
 

© 2019 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys