Odwiedziło nas

Dziś215
W tym tygodniu215
Od otwarcia strony706504

 
 
 
Walne OSP Chodów

              Wyjątkowe okazało się Walne Zebranie Sprawozdawcze  OSP Chodów  w 2008 roku na , którym  obecny był  proboszcz Czesław Malec z parafii Chodów pod wezwaniem  Św. Jana Chrzciciela .                      

        Walne zebranie to nie tylko podsumowanie działalności jednostki za cały rok, ale także okazja do spotkania się druhów z całej jednostki. Obecny na zebraniu był Wójt Gminy Charsznica Jan Żebrak.
        Rok 2007 był bardzo owocny w działalności OSP. Dzięki wysiłkowi Zarządu OSP finalizowano "prawne zasiedzenie gruntu po remizą:. Poczyniono starania aby jednostka mogła działać w oparciu o nadany aktualny  nr Nip i Regon .Przyznanie jednostce zaszczytnego odznaczenie- medalu Im B.Chomicza w miesiącu maju jest zarówno podziękowaniem za dotychczasową  działalnością jak również mobilizacją do dalszej jeszcze bardziej aktywnej pracy.Zakupione w 2007 roku okna pozwolą na wymianę całej stolarki okiennej w całej remizie OSP.Poczyniono starania o usunięcie drzew stanowiących zagrożenie dla budynku, drogi oraz ludzi przebywających w pobliżu remizy.W 2007 roku dokonano wyrównania placu obok remizy. Ponadto z incjatywy  nowego proboszcza Chodów Czesława Malec zostanie zakupiona  figurka świętego Floriana , która to na przełomie maja bieżącego roku zostanie uroczyście poświęcona .  

 
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys