Odwiedziło nas

Dziś9
W tym tygodniu1029
Od otwarcia strony714502

 
 
 
II Piknik rodzinny

Dnia 17 czerwca 2014 r. odbył się II Piknik Rodzinny w Środowiskowym Domu Samopomocy
w Jelczy, który rozpoczęła pani kierownik ŚDS witając przybyłych gości. Następnie odbyła się część artystyczna spotkania. Uczniowie z Zespołu Szkół w Tczycy pod bacznym okiem swoich opiekunek zaprezentowali swoje umiejętności w bajce, w tańcu oraz w inscenizacji z okazji Dnia Matki. Ze swoim repertuarem wystąpili również Uczestnicy ŚDS przedstawiając swoje umiejętności kabaretowe.

Czytaj
 
Koło Gospodyń Wiejskich z Tczycy w ŚDS w Jelczy

Tradycyjnie jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi odwiedziły nas przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Tczycy. Przywiozły ze sobą moc pyszności aby umilić nam czas oczekiwań do Świąt. Z tej okazji pragniemy serdecznie im za to podziękować i wszystkim Paniom  z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych złożyć wiosenne życzenia, aby w czas Święta Paschy w Ich sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

Kierownik Pracownicy Uczestnicy
Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelczy
Czytaj
 
ŚDS Powitanie wiosny

„Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty....” Zwyczaj witania wiosny jest obecny w naszej kulturze od wieków. Praktykowali go nasi przodkowie, praktykujemy także i my współcześnie. Tradycyjnie jak co roku palimy Marzannę aby zima dokonała żywota a jej miejsce zajęła pachnąca zielenią wiosna. W tym roku w powitaniu wiosny towarzyszyli nam Uczestnicy i pracownicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podlesicach. Dopisała nam piękna słoneczna pogoda i mogliśmy powitać oczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Pieczenie kiełbasek oraz piosenki biesiadne umiliły nam wspólną integrację.

  Beata Kaczyńska

Czytaj
 
Życzenia Wielkanocne
 
Szanowni Państwo,

Drodzy Mieszkańcy Gminy
Z okazji tych szczególnych Świąt Wielkiej Nocy  
życzmy Państwu, aby upłynęły one w atmosferze radości i spokoju,
niech czas ten napełni nasze serca radością i miłością do drugiego człowieka.  
W tym szczególnym okresie przyjmijcie Państwo moc najserdeczniejszych życzeń dużo zdrowia, optymizmu i niechaj spełnią się wszelkie zamierzenia.
 

 
ŚDS - Dzień kobiet

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Jelczy dnia 07.03.2014r. obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji panowie wręczyli wszystkim paniom kwiaty oraz słodkości  jak również wyręczyli kobiety z przypadających im w tym dniu dyżurów. Nie obyło się bez wzruszeń za sprawą przemówienia przewodniczącego Rady Domu oraz jednego z uczestników.

Czytaj
 
ŚDS - trening higieniczno-czystościowy
 Dnia 25.02.2014r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jelczy w ramach treningu higieniczno-czystościowego odbyła się prezentacja  kosmetyków znanej firmy. Zaproszony konsultant przedstawił Uczestnikom korzyści wynikające z dbałości o higienę osobistą oraz wygląd zewnętrzny  jak  i prawidłową pielęgnację ciała niezależnie od wieku. Spotkanie przybliżyło Uczestnikom zasady prawidłowego dbania o poszczególne partie ciała.  Nie tylko panie ale i panowie przejawiali duże zainteresowanie omawianym tematem co zaowocowało dokonanymi przez nich zakupami.        
Czytaj
 
Świąteczny koncert pt. Dzieci - Rodzicom
 Okres świąteczny to czas uroczystych spotkań przy świątecznym stole i prezentów pod choinką. Dzieciaki uczęszczające na zajęcia muzyczne i naukę gry  w  Gminny Osrodku Kultury w Charsznicy podarowały swoim ukochanym rodzicom i wszystkim bliskim owoc swojej ciężkiej (aczkolwiek słodkiej) pracy  i dedykowały im ŚWIĄTECZNY KONCERT pt. DZIECI – RODZICOM. Koncert odbył się 18. grudnia o godz. 18:00 w budynku wielofunkcyjnym w Miechowie-Charsznicy. W spotkaniu wziął udział Wójt Jan Żebrak, Sekretarz Gminy Barbara Beliczyńska, kierowniczka GOPS Marzena Grzebień oraz reprezentujący Komisję Kultury Szymon Kubit.
Czytaj
 
ŚDS - Uczniowie ze szkoły w Tczycy
Dnia 24 października 2013r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelczy odwiedzili uczniowie klasy 5 i 6 ze Szkoły Podstawowej w Tczycy. Młodzież przyjechała do nas z inscenizacją, która dotyczyła nauki głoszonej przez papieża Polaka Jana Pawła II. Uczniowie za pomocą prezentacji, wierszy i cytatów przypomnieli wszystkim o przesłaniu jekie kieruje do nas Ojciec Śwęty.
Beata Kaczyńska
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 133
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys