Odwiedziło nas

Dziś31
W tym tygodniu1051
Od otwarcia strony714524

 
 
 
Piknik w ŚDS w Jelczy
     Dnia 18 czerwca 2013r. odbył się I Piknik Rodzinny w Środowiskowym Domu Samopomocy
w Jelczy. Spotkanie to miało na celu przybliżenie rodzinom Uczestników realizacji usług świadczonych przez Środowiskowe Domy Samopomocy. Podczas Pikniku można było zobaczyć występ przygotowany przez uczniów Gimnazjum w Tczycy oraz inscenizację przygotowaną przez Uczestników ŚDS w Jelczy należących do kółka tetralno-kabaretowego. 
Czytaj
 
Zaproszenie na wystawe
           Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelczy, serdecznie zaprasza na pierwszą wystawę prac wykonanych przez Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.  Prace o tematyce wielkanocnej, wykonane z wykorzystaniem różnych technik są idealnym przykładem wspaniałego rękodzieła. Na wystawie, wśród symboli świątecznych, można będzie zobaczyć m. in.: stroiki, palmy wielkanocne oraz zdobione jaja. Wystawę można oglądać w budynku GOK – Muzeum Kapuścianym od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia.
Czytaj
 
Nowoczesna szkoła dla sześciolatka

         „Szkoła Podstawowa im. A. Malatyńskiego w Charsznicy to nowoczesna szkoła, otwarta dla sześciolatka”.

     Dnia 4 marca 2013r.  w Krakowie w Teatrze Ludowym odbyła się uroczystość podsumowująca II edycję Konkursu „ Mam 6 lat i potrafię”. Organizatorami konkursu są: Minister Edukacji Narodowej oraz regionalne Kuratoria Oświaty.

Czytaj
 
Sylwester 2012
 
UWIERZ W SIEBIE
                   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie – Charsznicy 18 grudnia 2012r. kończy kolejny etap realizacji projektu pt: "Uwierz w siebie", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach podziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w którym ze wsparcia, tylko w ostatnim roku skorzystało 26 beneficjentów oraz środowisko lokalne Gminy Charsznica. Począwszy od 2008r. ze wsparcia organizowanego w ramach realizacji projektu „Uwierz w siebie” skorzystało w sumie 136 beneficjentów
Czytaj
 
Program XVIII Dni Kapusty
           Prezentujemy program XVIII Charsznickich Dni Kapusty! To jedna z najważniejszych i największych imprez w naszym powiecie. W tym roku atrakcji także nie zabraknie. W Charsznicy wystąpi m.in. gwiazda programu X-Factor - MICHAŁ SZPAK . Wiecej szczegółów w dalszej częsci artykułu.
Czytaj
 
XVI Dni Kapusty - Dojazd
 
Nabożenstwo Medjugorskie
 
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 60 z 133
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys