Odwiedziło nas

Dziś12
W tym tygodniu1032
Od otwarcia strony714505

 
 
 
Ostatnia Sesja Rady Gminy w tym roku Foto/Video

            29 grudnia odbyła się XV sesja Rady Gminy w Charsznicy. Było to ostatnie w tym roku posiedzenie. Jednym z najważniejszych tematów sesji było uchwalenie budżetu naszej gminy na przyszły rok.
 

Czytaj
 
30 lat sołtysowania Józefa Maja
            W dzień jubileuszu 15 Grudnia, sołtys Swojczan, Józef Maj odebrał szczere życzenia, bukiety kwiatów i upominki od samorządu gminy Charsznica. Powód? Pan Józef nieprzerwanie pełni funkcję sołtysa już od 30 lat.  Przyłączamy się do życzeń, zdrowia, satysfakcji z wykonywanej funkcji i wielu nowych pomysłów w zarządzaniu Swojczanami.
 
"Kolędować Małemu" Foto/Wideo
             W dniach 16-18 grudnia 2011 odbył się w Kielcach Diecezjalny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wzięły w nim udział również osoby z naszego terenu. Zespół Szkół im. A. Malatyńskiego w Miechowie-Charsznicy reprezentowali....
Czytaj
 
Sylwester 2011
 
II Mistrzostwa w strzelaniu
  
     W dniu 16 października 2011 roku w M.Charsznicy przy współpracy z Zarządem Powiatowym Ligi Obrony Kraju w Miechowie.Zarząd Gminny OSP w M.Charsznicy przeprowadził II Mistrzostwa w gminie drużyn OSP w strzelaniu z broni pneumatycznej. Zapraszamy na relację filmową
Czytaj
 
Dni Kapusty Zdjecia/Filmy
 
Czytaj
 
Konferencja - Rynek Warzyw
         10 wrzesnia 2011r w Klubie Planeta odbyła się konferencja na temat rynku warzyw w Europie i Małopolsce.W głebi artykułu wideorelacja z części konferencj.
Czytaj
 
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podlesicach

            Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podlesicach działają pod patronatem Stowarzyszenia Pomocy Szansa od roku 2003. W terapii zajęciowej bierze udział 25 osób niepełnosprawnych z różnymi rodzajami niepełnosprawności, w przedziale wiekowym od 22 – 45 lat. Rozwijają swoje zainteresowania i umiejętności w ramach 5 pracowni, tj.: gospodarstwa domowego, garncarstwa i ceramiki artystycznej, plastycznej, ogrodniczej, witrażu i stolarstwa.

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 133
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys