Odwiedziło nas

Dziś12
W tym tygodniu1032
Od otwarcia strony714505

 
 
 
Zebranie LKS Spartak

             Zarząd LKS Spartak Charsznica informuje, że zebranie sprawozdawczo - wyborcze klubu odbędzie się 19 grudnia 2010r(niedziela) i godzinie 15.00 w Klubie ,,Planeta"

             Zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków klubu.

 
Wyniki Wyborów do Rady Powiatu - Podziękowania
             Prezentujemy szczegółowe wyniki wyborów do Rady Gminy z naszego okręgu.Wytłuszczonym drukiem zaznaczone są osoby, które uzyskały mandat radnego.
Czytaj
 
Wyniki Wyborów do Rady Gminy - Podziękowania

          Prezentujemy szczegółowe wyniki wyborów do Rady Gminy.Wytłuszczonym drukiem zaznaczone są osoby, które uzyskały mandat radnego.

          W najbliższym czasie postaramy się opublikować także szczegółowe wyniki do Rady Powiatu z naszej gminy(czekamy na zestawienie PKW) 

Czytaj
 
Wyniki Wyborów Wójta Gminy Charsznica

           Znane są już oficjalne wyniki wyborów na Wójta Gminy Charsznica. Pan Jan Żebrak zdobył 79.09% głosów (2243 głosów), a Pan Grzegorz Kwiecień 20.91% głosów (593 głosów).

         Wójtem naszej Gminy w kadencji 2010-2014 będzię Pan Jan Żebrak. W poszczególnych obwodach kandydaci zdobyli:

Czytaj
 
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
           W remizie OSP Charsznica odbyła się uroczystość Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. 26 par z naszej gminy poł wieku temu złożyło przysięgi i do dziś w nich trwa. Jubilaci zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.Uroczystość przygotowała i prowadziła kierownik USC Charsznica - Pani Jadwiga Bożek. W daleszej części krótka wideorelacja oraz kilka zdjęć.
Czytaj
 
Podsumowanie kadencji Wójta i Rady Gminy
             We wtorek dziewiątego listopada 2010r, o godzinie 15.00 w remizie OSP Miechów-Charsznica odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy. Nadszedł czas podsumowań i rozliczeń władz z działalności za minioną czteroletnią kadencję.Informacje na temat zrealizowanych zadań znajdują się w dalszej częsci artykułu, zapraszamy także na krótką wideorelacje.
Czytaj
 
Składy komisji wyborczych w WS 2010
     W tym artykule prezentujemy Państwu wykaz członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorządowych 2010. Informacja zaczerpnięta ze strony Urzędu Gminy
Czytaj
 
Lista kandydatów do Rady Powiatu
            W tym artykule prezentujemy Państwu liste kandydatów do Rady Powiatu Miechowskiego z naszego okręgu (gmina Charsznica oraz gmina Gołcza)
Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 90 z 133
 

© 2020 Charsznica.info
Webmaster - Sołtys